Jdi na obsah Jdi na menu
  


Co je Japonská manikúra P-shine?

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateři kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí. Základními látkami jsou: Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, Vitamíny A, E, H a provitamín B5. Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které upřednostňují zkvalitnění vlastních nehtů před prodloužením a úpravou nehtů gelovou technologií. Metoda P-shine se využívá i v pánské manikúře pro muže,kteří potřebují mít dokonale upravené nehty

 

Doporučujeme obnovovat každé 3 – 4 týdny.

 

ceny viz CENÍK SLUŽEB / Manikúra

 

 

 

Výživa nehtů  

 Pokud máte problematické nehty, jsou měkké nebo se lámou,třepí...Zde jsou uvedeny vitamíny, které výrazně zlepšují stav Vašich nehtů:

Vitamin A:

Napomáhá zpevnění tenkých nehtů. Najdete ho v rybách, játrech, brokolici, špenátu, vaječném žloudku a v mléce.

 


Vitamin B7 (Biotin):

Podporuje růst nehtových buněk. Jeho zdrojem jsou kvasnice, brokolice, sýr, ořechy, slunečnicová semínka


Vitamin B2 (Riboflavin):

Pozitivně ovlivňuje stav kůže, vlasů a nehtů. Najdete ho v mrkvi, špenátu, jablku, chřestu, česneku a barevném ovoci a zelenině.


Vitamin C:

Pomáhá předcházet tvorbě záděrek a otoků nehtové tkáně. Jezte čerstvé ovoce (hlavně citrusové plody), rajčata, chřest, červenou papriku, brambory, ořechy a ječmen.


Vitamin D:

Podporuje vstřebávání vápníku, čímž předchází suchým, křehkým nehtům. Tento vitamin přijímáte působením slunce na kůži, z rybích olejů, jater a mléka.


Vitamin E:

Snižuje žloutnutí nehtů. Najdete ho v zelené listové zelenině, ořechách a rostinných olejích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Kontakt

Studio B7
Batelovská 7
Praha 4
14000

777 223 604