Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Před začátkem aplikace provedeme s každou klientkou  konzultaci a domluvíme se na požadovaném výsledku .Při samotné aplikaci, klientka leží na lehátku, má zavřené oči a může relaxovat

Aplikace trvá 1h - 1,5h podle náročnosti, doplnění je nutné po 3 - 5 týdnech a trvá 1h

Po celé nové aplikaci od nás obdrží každá klientka kartáček na rozčesávání řas a podrobně ještě vysvětlíme jak o řasy pečovat

 

 jb_main_picture.jpg

Při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní.
Takto prodloužené řasy, nejen že vypadají naprosto přirozeně,  ale přirozeně se i chovají.  Jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám, sauně i bazénovému chloru.
 

K prodlužování řas používáme produkty od značky Blink Lashes (Španělsko)
 

 Syntetické řasy, které používáme, jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní.Vlákna řas jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí

Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

 

Prodlužování řas metodou 3D volume

Vysoce kvalitní a hlavně extra odlehčené NANO ŘASY určené pro permanentní prodlužování řas objemovou metodou . Díky vlastnostem těchto speciálních řas je objem až 3x větší než už metody řasa na řasu. Na jedno oko přichází okolo 300 řas.

 Hedvábné řasy nebo li  falešné norkové  řasy jsou vyrobeny synteticky, ovšem svým zpracováním se přibližují pravým norkovým řasám. Jedná se o první řasy vyrobené za pomoci přírodních hedvábných proteinů. Jejich majitelky jsou spokojeny s vysokým komfortem nošení. Jejich lehkost se shoduje s přírodními řasami V současnosti nejvíce efektivní metoda – unikátní technika pro extra objem z absolutně nic nevážících ultra tenkých řas (0,07mm)!

První aplikace trvá cca 2 - 2,5 hodiny. Doplnění je nutné po 4-6 týdnech a trvá cca 1,5 hodiny

 

Dále nabízíme :

opravy řas z jiných salonů a také úpravu a prodlužování řas po chemoterapii

 

Prodlužování spodních řas 100% přírodními norkovými řasami

Aplikace spodních řas metodou „řasa na řasu" pomocí absolutně přírodních řas je opravdovou novinkou na trhu. Nejedná se o metodu prodlužování řas pomocí trsů či lepených řas v celku! Jde o ručně vyčesávané chlupy z norka, které se speciálně upravují, leští a přemražují. Tyto řasy můžou nosit i klientky alergické na zvířecí srst, protože právě přemražováním se veškeré alergeny ničí.

Výsledkem jsou krásné, přirozeně prodloužené řasy. Pro jejich lehkost se krásně nosí, takže o nich nebudete ani vědět.

Aplikace spodních řas trvá asi 30 minut.

 

 

320.jpg

 

 

 

172.jpg

 

 

 

 

ceny viz CENÍK SLUŽEB / Prodlužování řas

domácí péče pro prodloužené řasy viz PRODEJ PRODUKTŮ PRO DOMÁCÍ PÉČI

 
 

 


Kontakt

Studio B7
Batelovská 7
Praha 4
14000

777 223 604